اصول SEO برای مدیران وب جدید که کسب و کار آنلاین جدید خود را شروع می کنند

من نه چند ماه قبل مثل شما بودم و کاملاً نمی دانستم از کجا شروع کنم. متا تگ چیست؟ تراکم عبارت کلیدی؟ توسعه پیوند؟ آیا این همان کاری نیست که ما در 3 سالگی انجام دادیم؟ پیوندها را وصل کنید و سپس قضاوت کنید که چه مدت طول می کشد؟ بعد از یادآوری ، معتقدم آنها میمون های یک بشکه بودند.

از شرکت Seo نخواهید که سایت اینترنتی را بهینه کند و پس از آن انتظارسئو  ارائه راهنمایی واقعی برای پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) را دارید. اگر نمی توانید به تنهایی از عهده PPC برآیید ، کارشناسان پول نقد.

شما به ایده های برتر بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارید تا با کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو به شما کمک کند سود لازم را بدست آورید. این می تواند همان چیزی باشد که شما را با توجه به کلمه کلیدی خود در اینترنت در مکان اصلی قرار می دهد. همچنین می تواند در ایجاد تمایز بین درآمد چند صد دلار در ماه و چند هزار کمک کند.

شما می توانید ساعت ها به جستجوی کلمات کلیدی خود بپردازید ، تعداد زیادی ترکیب ترکیبی را امتحان کنید اما به طور معمول در موتورهای جستجوگر نتیجه صفر بگیرید. مشکل چیست؟ مقالات محتوایی! کلمات کلیدی و محتوا باید به طور کلی جریان داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر در حال نظافت نظافت سگ خود هستید و به چند نمونه نظافت گربه تغییر شکل می دهید ، می توانید سئو خود را شکست دهید. اگر برای موتور جستجوی خود بنویسید مثل اینکه با یک ده ساله صحبت کرده اید ، لیست های جستجوگر جستجو افزایش می یابد.

به عبارت دیگر ، مشکل در رنگ آمیزی مونالیزا در هر سایت ، اما فراموش نکنید که هر کسی را به موزه خود دعوت کنید. کوچولو. همه فن آوری و بدون بازاریابی. به یاد داشته باشید ، ما در مورد اهمیت دریافت ماشین در حال حرکت صحبت کردیم ، نه؟

قبل از اینکه شخصی صحبت کنم می تواند سایت شما را در بالای صفحه جستجو قرار دهد. من می خواهم روش این وب سایت را توضیح دهم که باید برای نمایش در اینترنت تحمل کند.

اگر می خواهید وب سایت خود را در موتورهای جستجو بهینه کنید ، محتوای آن ضروری است. موتورهای جستجوی عمده مانند Google ، Lycos ، Yahoo و Alta Vista اهمیت بیشتری به سایتهایی می دهند که از اطلاعات کافی برخوردار هستند. محتوا باید از گزینه های مناسب کلمات کلیدی مناسب پشتیبانی کند و همچنین برای بازدید کننده آموزنده باشد. میزان محبوبیت سایت شما در نظر گرفتن تعداد بازدیدکنندگان از سایت شما است.

4) چه کارهایی می توانند با استفاده از URL انجام دهند؟ همراه با ایده ای که فرد به افرادی نیاز دارد که وارد شوند ، فهرست ها (سایتهایی که سایتها را با موضوعات مختلف لیست می کنند) بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند. با این حال ، قرار دادن URL شما در دایرکتوری که به عنوان بخشی از سایت شما اعمال نمی شود ، ممکن است صدمه ای بیش از فایده داشته باشد (برای مثال قرار دادن سایت & Garden خود در یک سایت Surfer). به همین ترتیب ، نگران نباشید که آدرس اینترنتی خود را در کجا قرار داده اید.